Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda -12.7℃, DA vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-24
No 1. decembra Siguldas pagasta Kultūras namā notiks zumbas nodarbības

Sākot ar 1. decembri, sporta deju klubs “Zīle” aicina apmeklēt zumbas nodarbības piaugušajiem, kas norisināsies trešdienās no plkst. 19.00 līdz 20.00 Siguldas pagasta Kultūras namā. Zumbas nodarbības tiks nodrošinātas epidemioloģiski drošā vidē jeb “zaļajā režīmā”.

Lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 29265335 vai 27643381.

Zumba ir unikāls fitnesa virziens, kas apvieno ritmu, dejas horoegrāfiju un fitnesu. Tā ir kardio nodarbība, kuras mērķis ir sadedzināt kalorijas un uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas. Zumbas nodarbībām nav fiziskā līmeņa ierobežojumi un nav jābūt deju pieredzei. Tās piemērotas gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir kādas zināšanas dejās. Šādi treniņi paredzēti visa ķermeņa stiprināšanai, tonizēšanai un izturības paaugstināšanai.

Nodarbību apmeklētājiem kopā ar personapliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka persona ir pabeigusi pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojusi Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi