Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +5.4℃, A vējš 1.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-24
6. decembrī notiks tiešsaistes seminārs par meliorācijas sistēmām un to nozīmi

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Pierīgas birojs aicina piedalīties izglītojošā bezmaksas tiešsaistes seminārā “Lauksaimniecībā izmantojamo zemju meliorācijas sistēmu kopšana, atjaunošana videi draudzīgās metodēs”, kas norisināsies 6. decembrī no plkst. 10.00 līdz 16.40 “Zoom” platformā.

Semināra laikā tiks skatīti praktiski risinājumi un aprēķini meliorācijas sistēmu uzturēšanai, atjaunošanai un kopšanai, kā arī meliorācijas nozīme, meliorācijas sistēmu elementi, melioratīvo plānu skaidrojums un plānu pieejamība publiskā telpā, drenu sistēmu un grāvju projektēšana, grāvju gultnes stiprinājumi, galveno zemes darbu izmaksu aprēķini. Semināra programma apskatāma šeit.

Semināru vadīs Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Vides un ūdenssaimniecības katedras lektori un praktiķi Kaspars Abramenko un Artūrs Veinbergs.

Pieteikšanās semināram norit līdz 3. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē vai sūtot e-pastu uz adresi sigulda@llkc.lv. Tālrunis uzziņām: 26307940.

Ņemot vērā Latvijas klimatiskos apstākļus, vitāli svarīga ir meliorācijas sistēmu darbība – tā ietekmē ne tikai lauksaimniecības zemju ražību, mežsaimniecības zemju kvalitāti, bet arī transporta infrastruktūru un apbūvēto, tai skaitā dzīvojamo, teritoriju drošību. Meliorācijas sistēmu kopgarums Latvijā ir līdzīgs autoceļu garumam, kas ir nozīmīgs apjoms.

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi