Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda -12.8℃, DA vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-25
Šajā nedēļas nogalē Inciemā demonstrēs izrādi “Pansija pilī”

Atzīmējot Anšlava Eglīša 115. dzimšanas dienu, Krimuldas Tautas nama amatierteātris aicina uz izrādi “Pansija pilī”. Izrāde tiks demonstrēta sestdien, 27. novembrī, plkst. 18.00 sporta un atpūtas centrā “Namiņš” Inciemā.

Izrādes laikā skatītāji varēs ieskatīsies autora Inciema atmiņu stāstā un senajos notikumos, kas atspoguļoti 1962. gada grāmatā “Pansija pilī”, nezaudējot rakstniekam raksturīgo ironiju.

Izrādē piedalīsies un vairākās lomās iejutīsies Jūlija Bieziņa, Kaija Brisone, Māra Ozola, Dace Višere, Andrejs Baiža, Kārlis Ozols-Ozoliņš, Intars Pučurs, Jānis Rubīns, Andis Cielēns. Par gaismu un skaņu izrādes laikā atbildēs Āris Kupčs un Edvards Podziņš, tērpu veidotāja – Baiba Krama. Izrādes režisore – Zane Zīle.

Anšlavs Eglītis – rakstnieks, dzejnieks, mākslinieks, mākslas kritiķis, tulkotājs un recenzents. Anšlava Eglīša darbi valdzina lasītājus ar spilgtu izteiksmi, precīziem raksturiem, savijot smalku psiholoģisku cilvēka raksturojumu ar nemanāmu ironisku piesitienu.

Anšlava Eglīša dzīves ceļš aizsākās 1906. gada 14. oktobrī Rīgā, bet vairāk kā divdesmit vasaras rakstnieks pavadījis Inciemā.

Izrādes norisināsies, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības. Apmeklējot izrādi, apmeklētājam nepieciešams uzrādīt Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona veikusi pilnu vakcinācijas kursu vai izslimojusi Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Biļetes cena – 3 eiro.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi