×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-12-01
Pašvaldības policija pastiprināti uzraudzīs agresīvu transportlīdzekļa vadīšanu ziemā

Siguldas novada Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus pievērst būtiskāku uzmanību savai un līdzcilvēku drošībai uz ceļiem, braukšanas kultūrai un cieņpilnai attieksmei vienam pret otru.

Līdz ar pirmā sniega segu Siguldas novada Pašvaldības policija fiksējusi vairākus gadījumus, kad uz publiskajiem koplietošanas ceļiem Siguldas pilsētā transportlīdzekļi vadīti apzinātā sānslīdē. Visā ziemas periodā Siguldas novada Pašvaldības policija veiks ikdienas profilaktisko darbu ceļu satiksmes drošības veicināšanā, kā arī organizēs un nodrošinās kampaņveidīgus reidus agresīvo transportlīdzekļu vadītāju identificēšanā un nodošanā Valsts policijai.

Transportlīdzekļu vadītāji aicināti apzināties agresīvas transportlīdzekļa vadīšanas pārkāpuma nopietnību un soda bardzību, jo par agresīvu braukšanu apzinātā sānslīdē uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme (stāvlaukumi, laukumi, pagalmi un citviet) Ceļu satiksmes likums paredz naudas sodu no 70 līdz 280 eiro, kā arī 6 pārkāpumu uzskaites soda punktus.

Siguldas novada Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus aktīvi iesaistīties sabiedriskās kārtības un drošības atbalstīšanā, ziņojot par pārkāpumiem Siguldas novada Pašvaldības policijai uz diennakts tālruni 26160288 vai nosūtot fiksētos faktus par transportlīdzekļa vadīšanu apzinātā sānslīdē (ar identificējumu transportlīdzekli un tā valsts reģistrācijas numuru) uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv. Aicinām Siguldas novada iedzīvotājus sazināties ar Pašvaldības policiju, izmantojot arī Siguldas mobilo lietotni, sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi