Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-01-07
Informācija par dabasgāzes pārvades sistēmas objektiem

Akciju sabiedrība “Conexus Baltic Grid” saskaņā ar to, ka Siguldas novada pašvaldības teritorijā atrodas gan Inčukalna pazemes gāzes krātuve, gan gāzesvadi, pa kuriem uzņēmums nodrošina dabasgāzes pārvadi ar darba spiedienu vairāk par 1,6 megapaskāliem (MPa), kā arī gāzes pārvades nodrošināšanai piesaistītās iekārtas, būves un inženiertīkli, atgādina par drošības pasākumiem to tuvumā.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2006. gada 5. decembra noteikumiem “Enerģētikas infrastruktūras objektu aizsargjoslu noteikšanas metodika” uzņēmums aicina iepazīties ar informāciju par Inčukalna pazemes gāzes krātuves (informatīvais ziņojums pieejams šeit), kā arī dabasgāzes pārvades sistēmas gāzapgādes objektu, inženierbūvju un inženierkomunikāciju aizsargjoslām, saimnieciskās darbības ierobežojumiem šajās aizsargjoslās, bīstamību un drošības pasākumiem rūpnieciskās avārijas gadījumā (informatīvais ziņojums pieejams šeit).

AS “Conexus Baltic Grid” atgādina, ka ekspluatācijas aizsargjoslu galvenais uzdevums ir nodrošināt dabasgāzes pārvades sistēmas gāzesvada efektīvu un drošu ekspluatāciju un attīstības iespējas, savukārt drošības aizsargjoslu galvenais uzdevums ir nodrošināt vides un cilvēku drošību šo objektu ekspluatācijas laikā un iespējamo avāriju gadījumā, kā arī pašu objektu un to tuvumā esošo objektu drošību.

Papildu informācija par to, kā rīkoties gāzesvada avārijas gadījumā apskatāma šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi