Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +9.1℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-01-11
Mores pamatskolai piešķirts statuss “Ģimenei draudzīga darbavieta”

Lai veicinātu iekļaujošas sabiedrības un ģimenei draudzīgas darba vides veidošanu, 2021. gadā tika uzsākta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā valsts programma “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Tās laikā tiek nodrošināts konsultatīvs un informatīvs atbalsts gan privātā, gan publiskā sektora organizācijām. Šo statusu 2021. gada 31. decembrī ieguva arī Mores pamatskola, kura bija viena no 75 darbavietām visā Latvijā.

Programmas prioritāte ir tās esošo un potenciālo dalībnieku atbalsts un konsultēšana, rīkojot izglītojošus seminārus, konferenci, tīklošanās pasākumus, lai popularizētu ieguvumus no ģimenei draudzīgas darba vides gan darba devējiem, gan darba ņēmējiem, gan sabiedrībai kopumā.

Kā liecina Sabiedrības integrācijas fonda veiktā aptauja, visaugstāk no ģimeniskas darba vides faktoriem tiek vērtēti: darbavietā nodrošinātas mācības, komunikācijas iespējamība ar vadību un personāldaļu, papildu brīvdienu nodrošināšana darbiniekiem saistībā ar ģimenes notikumiem. 82% darba devēju ir svarīgi pielāgot un uzlabot darba vidi, lai tā būtu draudzīgāka darbiniekiem, kuriem ir ģimene ar bērniem līdz 18 gadu vecumam un/ vai aprūpējams ģimenes loceklis. Galvenā motivācija ir lojalitātes un produktivitātes paaugstināšana, kā arī labsajūtas un veselības uzlabošana.

Ar visiem “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu ieguvušajiem darba devējiem ikviens var iepazīties programmas tīmekļvietnē vietagimenei.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi