Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -6.6℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-01-12
Krimuldas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņiem panākumi konkursā

Noslēdzies Mākslas izglītības centra “Trīs krāsas” konkurss “Dizaina darbi 2021”, kurā žūrijas atzinību izpelnījās Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.

Konkursa žūrija atzinīgi novērtējusi Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas dizaina projektu “Metamais riņķis”, kura autors ir Kārlis Liepiņš, kā arī Madaras Pučures veidoto dizaina projektu “Čučumuiža”.

Konkursā “Dizaina darbi 2021” skolēni vecumā no 7 līdz 16 gadiem tika aicināti individuāli vai grupās iesūtīt idejas un izstrādāt dizaina projektus ar domu par mājdzīvnieku dzīves uzlabošanu. Konkursa mērķis ir rosināt skolēnus iepazīt dizainu un izmēģināt savus spēkus dizaina projekta izstrādē.

Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi projektus izstrādāja skolotāju Evitas Kurtiņas, Lienes Kaļvas un Marijas Vītolas vadībā.

Vispirms tika rūpīgi strādāts ar ideju skicēm, pētītas dzīvnieku vajadzības. Sekoja projekta izstrāde, prototipa veidošana materiālā. Bērni strādāja gan skolā klasē, gan turpināja darbu attālinātā mācību procesa laikā, kad arī bija laiks pamatīgāk pētīt savu mājdzīvnieku, zīmēt to, izmēģināt darbu materiālā. Projektus izstrādāja mākslas nodaļas 2. un 4. klašu bērni. Tika izstrādāti vairāki aizraujoši un interesanti darbi, un skolēni guva vērtīgu darba pieredzi, kas palīdzēja izprast dizainera darba specifiku, darba posmus.

Konkursu organizē Mākslas izglītības centrs “Trīs krāsas” un tā atbalstītājs ir Valsts kultūrkapitāla fonds. Plašāk par rezultātiem iespējams izlasīt konkursa tīmekļa vietnē šeit.

Lepojamies ar skolēnu sasniegumiem un pateicamies skolotājiem par atbalstu lielisku darbu tapšanā!

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi