Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-01-12
Seniori aicināti apmeklēt bezmaksas peldēšanas nodarbības Siguldā

Lai veicinātu un iedrošinātu seniorus savā ikdienā iekļaut fiziskās aktivitātes, no 18. janvāra līdz maija beigām senioriem ir iespēja piedalīties bezmaksas peldēšanas nodarbībās Siguldas Sporta centra peldbaseinā. Nodarbības notiks reizi nedēļā, un to laikā senioriem būs iespēja apgūt vai uzlabot savas peldēšanas prasmes trenera vadībā.

Līdz 18. martam nodarbības notiks katru otrdienu no plkst. 14.00 līdz 15.00. Martā nodarbību grafiks mainīsies, atkarībā no vispārizglītojošo skolu un Siguldas Sporta skolas nodarbību grafika. Aicinām sekot līdzi informācijai!

Ņemot vērā, ka apmeklētāju skaits grupā ir ierobežots, iepriekš noteikti jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860. Atgādinām, ka kasē jāuzrāda pensionāra apliecība, kā arī vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Bezmaksas peldēšanas nodarbības norisinās Eiropas Sociālā fonda projekta “Esi vesels Siguldas novadā” laikā. Peldēšana tiek uzskatīta par ieteicamāko fizisko aktivitāti senioriem, jo tā netraumē locītavas un mugurkaulu.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi