Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 18. maijs
Šodien sveicam: Inese, Inesis, Ēriks
Laika ziņas: Sigulda +5.7℃, Z vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-01-27
Izskanējis trešais vakars sarunu ciklā “[Ie]nāc literatūrā”

26. janvārī Siguldas Jauno pili piepildīja klaviermūzika, dzeja un sarunas par literatūru. Trešajā cikla “[Ie]nāc literatūrā” sarunā Guntars Godiņš viesos bija aicinājis dzejnieku, literatūrzinātnieku, vienu no mūzikla “Zvaigznes bērns” autoriem Kārli Vērdiņu un komponistu, grupas “Sigma” līderi un kultūras pētnieku Jāni Ozoliņu. Savukārt nākamā poētiskā pēcpusdiena plānota 16. februārī, kad ar literāro pieredzi un daiļradi dalīsies dzejniece Madara Gruntmane.

Sarunu cikls “[Ie]nāc literatūrā” notiek vienreiz mēnesī trešdienās Siguldas Jaunajā pilī (Pils ielā 16) plkst. 18.00. To vada tulkotājs un dzejnieks Guntars Godiņš, uz sarunu aicinot dzejniekus, rakstniekus, tulkotājus no Latvijas un citām valstīm. Sarunu cikls tiek filmēts un pārraidīts tiešraidē kultūras centra “Siguldas devons” Facebook lapā.

Pasākums Siguldas Jaunās pils Svētku zālē notiek epidemiloģiski drošā vidē. Pasākuma rīkotājs ir tiesīgs mainīt pasākuma norises kritērijus, mainoties valstī noteiktajiem Ministru kabineta noteikumiem un epidemioloģiskās drošības prasībām. Ieeja sarunu cikla pasākumā ir bez maksas. 

 

Siguldas Jaunās pils pārbūves un restaurācijas darbi veikti ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta atbalstu. Siguldas Jaunās pils pārbūves un restaurācijas izmaksas ir 5789048,94 eiro. Daļu no izmaksām – 499999,50 eiro – sedz Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansējums, Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 1366507,58 eiro, savukārt valsts budžeta finansējums ir 140613,16 eiro. Projekta ietvaros plānotais enerģijas ietaupījums ir 173840 kWh gadā. Projekta oglekļa dioksīda emisiju samazinājums – 32470,86 kg CO2/gadā.


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi