×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-03-14
Mālpils vidusskola piedalās starptautiskajā sanāksmē Romā

Marta sākumā Mālpils vidusskolas skolotāju un skolēnu grupa piedalījās Erasmus+ projekta “Katra lāse skaitās” starptautiskajā sanāksmē IIS via Emery 97 ITC Calamandrei skolā Romā.

No 6. līdz 11. martam partneru skolu delegācijas no Polijas, Čehijas, Lietuvas, Spānijas un Latvijas, viesojoties Romā, iepazinās ar itāļu kolēģu un skolēnu sagatavoto programmu, kuras moto ir “Vienojošie tilti”, gan tiešā nozīmē saistībā ar projekta galveno tēmu – ūdens, gan arī attiecinot to uz sadarbību un sapratni starp cilvēkiem. Pirms sanāksmes tika sagatavoti vairāki mājas darbi un tās laikā notika daudzveidīgas radošās darbnīcas skolēnu jauktajās grupās kopā ar citu valstu jauniešiem. Iespaidiem bagātie pasākumi norisinājās Romas vēsturiskajos objektos.

Projekta Erasmus+ ietvaros, kas aizsākās jau 2019. gadā un tuvojas noslēgumam, Mālpils vidusskolas skolotāju un skolēnu grupa vēl dosies uz Lietuvu, kā arī aprīļa mēnesī uzņems partneru skolu grupas pie sevis Mālpilī.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi