×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 9. jūnijs
Šodien sveicam: Ligita, Gita
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-03-24
Patvēruma meklētājiem no Ukrainas iespēja doties bezmaksas ekskursijā

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs organizē bezmaksas ekskursiju Ukrainas patvēruma meklētājiem, kuri izmitināti novadā. Ekskursijas laikā Ukrainas iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar Siguldu, Siguldas krāšņākajiem apskates objektiem un bagātīgajiem dabas skatiem. Pirmā ekskursija norisināsies jau šo sestdien, 26. martā, plkst. 15.00 ar praktiski noderīgu un interesantu stāstījumu 3 stundu garumā, kurā Siguldas gidi vedīs aptuveni 5 kilometru kājāmgājēju maršrutā.

Pirmajā ekskursijā aicināti pieteikties visi, kuriem nav nepieciešams transports nokļūšanai uz ekskursiju. Nākamās ekskursijas plānotas tuvākajā nedēļā, kurās tiks organizēts arī autobuss.

Palīdzēsim Ukrainas iedzīvotājiem, kas apmetušies uz dzīvi Siguldas novadā, iepazīt Siguldas pilsētu. Aicinām arī novada iedzīvotājus nodot informāciju ukraiņiem!

Vairāk informācijas un pieteikšanās, zvanot uz Tūrisma informācijas centra tālruni +371 67971335 līdz 26. marta plkst. 12.00.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi