×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 7. februāris
Šodien sveicam: Nelda, Rihards, Ričards, Rišards
Laika ziņas: Sigulda -1.1℃, D vējš 2.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-03-30
Mālpils vidusskolas pārstāvji starptautiskā Erasmus+ projekta sanāksmē Madridē

No 21. līdz 26. martam Mālpils vidusskolas 13 dalībnieku grupa piedalījās Erasmus+ projekta “Cienot mani un tevi” starptautiskajā sanāksmē Madridē, Spānijā.

Spāņu kolēģi bija saplānojuši daudzas aktivitātes, lai dažādu valstu skolēni sadraudzētos. Pirmais pārsteigums notika pie Menesiano skolas, kur dalībniekus sagaidīja ne tikai skolēni un pedagogi, bet arī vecāki. Šajā mirklī bija skaidrs, ka katram spāņu skolēnam būs ne tikai māsa vai brālis, nevis ārzemju viesis izmitināšanai, bet arī jaunieši būs ieguvuši rūpīgus spāņu vecākus. Projekta aktivitātes ļoti atraisīja skolēnus. Sākumā tās noritēja klusi, bet noslēdzās ar lielu jautrību. Varēja just, ka skolēni ir ne tikai iepazinušies, bet arī atraduši sev draugus.

Arī Madrides vēsturiskā centra apskate bija noorganizēta interesantā veidā. Pie katra objekta bija ne tikai skolēnu stāstījumi par to, bet grupām bija jāveic radošie arī uzdevumi. Iegūtais emociju atspoguļojums – apkopojums un jaunā pieredze noteikti būs vērtīgi visiem dalībniekiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi