×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +17.6℃, DR vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-04-21
Inčukalna Tautas nams aicina uz “Mākslas dienu” izstādi “Otas trajektorija”

Līdz 29. maijam Inčukalna Tautas nama apmeklētājiem būs pieejama “Mākslas dienu 2022” izstāde “Otas trajektorija”. Izstāde ir daudzveidīga un krāsaina, tā apvieno un ļauj iepazīt 16 dažādu autoru – Daces Saulītes, Modra Baloža, Jolantas Bodnieces, Anda Gūtmaņa, Paula Putniņa, Rasmas Šubes, Vitas Bērziņas, Ritas Bormanes, Vitas Ošas, Jāņa Purcena, Aijas Ausējas-Rudzītes, Elmāra Gaigalnieka, Evijas Keišas, Lailas Koceres, Ievas Kalniņas, Daces Visnovas un pedagoga Elmāra Gaigalnieka Mākslas nodaļas audzēkņu – darbus.

Inčukalnā jau no pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem ik pavasari tiek svinētas Mākslas dienas, kas bijis par pamatu Inčukalna Mākslinieku kopas izveidošanai 2002. gadā. Arī šopavasar par godu Mākslu dienām Inčukalnā eksponēta izstāde, kas ļauj aplūkot un iepazīt Inčukalna māksliniekus, viņu radītos darbus.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi