×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +18.8℃, D vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-04-21
Siguldas Jaunajā pilī eksponēs abstraktā ekspresionisma gleznu izstādi

Siguldas Jaunās pils salonā no 22. aprīļa līdz 22. maijam būs skatāma mākslinieces anda_abstract gleznu izstāde “Digitālā plaisa”. Tā caur abstraktajiem darbiem runā par cilvēku, dabu un mieru digitālajā laikmetā.

Aprakstot ekspozīciju, māksliniece stāsta, ka tā ir par digitālajam tehnoloģijām un laikmetu, kurā dzīvojam, gleznoju jau vairāk kā 5 gadus un šī ir mākslinieces ceturtā “Digitālais lēciens mākslā” (Digital Art Jump) projekta izstāde. Autore ir abstraktā ekspresionisma pārstāve, košas krāsas māksliniecei palīdz paust emocijas uz audekla, uzrunāt un stāstīt par šo digitālo laikmetu, kurā dzīvojam. Iedvesma ir rodama it visur, bet īpaši dabā.

Mūsdienu cilvēks digitālo tehnoloģiju ietekmē mainās – attiecības, saskarsme, viss ir citādāk. Galvenās vērtības – dzīvot līdzsvarā ar sevi – paliek. Līdzsvars ir dabā: mežs, purvs, ezers, jūra. Tas palīdz cilvēkam atgriezties pie saviem pirmsākumiem un patiesās būtības. Būt laimīgam šajā tehnoloģiju pasaulē kļūst arvien grūtāk.

anda_abstract jeb Anda Daubure ir dzimusi Siguldā, uzaugusi Allažos un mācījusies Siguldas 1. vidusskolā (šobrīd Siguldas Valsts ģimnāzija). Māksliniecei vienmēr tuva ir bijusi Siguldas skaistā ainava Gleznotājkalnā, kura visos gadalaikos iedvesmo. Māksliniece dzimto pilsētu sauc par “Zelta Siguldu”, jo krāšņā Gaujas senieleja “uzzied” tieši rudenī.

“Digitālais lēciens mākslā” turpina savu ceļu ar ceturto izstādi. Izstāde “Digitālā plaisa” Siguldas Jaunās pils salonā apskatāma līdz 22. maijam. Izstādi iespējams apmeklēt Siguldas Jaunās pils darba laikā – no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 līdz 17.00 un nedēļas nogalēs no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Ieeja izstādē iekļauta pils apmeklējuma cenā. Ieejas maksa Siguldas Jaunajā pilī ir 4,50 eiro, bet studentiem, skolēniem un pensionāriem – 2,50 eiro, apmeklētājiem arSiguldas novada ID karti – 1 eiro.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi