×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +16.9℃, DR vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-03
Noris pieteikšanās 6. Siguldas novada skolēnu šaha sacensībām

14. maijā Siguldas pagasta Kultūras namā notiks 6. Siguldas novada skolēnu šaha sacensības. Pēc divu gadu pārtraukuma Siguldas šaha klubs atjauno agrāk populāro jaunatnes turnīru. Uz sacensībām tiek aicināts ikvienas novada mācību iestādes izglītojamais neatkarīgi no iemaņu līmeņa šaha spēlē.

Dalībniekiem jāpiesakās iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi sandra.harlinska@svg.lv un nosūtot savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, skolas nosaukumu un klasi. Turnīra sākums būs plkst. 11.30, reģistrācija no plkst. 11.00 un noslēgums paredzams aptuveni plkst. 14.30. Vairāk informācijas sacensību nolikumā, kas pieejams šeit.

Siguldas šaha klubs arī informē, ka plāno arī turpmākos pasākumus. Novadnieka, skolotāja un TV žurnālista Ulda Deisona piemiņas turnīrs iecerēts šī gada 12. jūnijā.

Savukārt jau šajā sestdienā, 7. maijā, Siguldas šaha senioru komanda piedalīsies Latvijas sporta veterānu (senioru) savienības sporta spēlēs Ķekavas novada Baložu pilsētā.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas šaha kluba valdes loceklis
Visvaldis Gercāns

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi