×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +18.8℃, D vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-06
Aicina uz semināru par tuvinieku aprūpi mājas apstākļos “Mēs nākam Tev palīgā”

Labdarības fonds “TZMO fonds kopā mainām pasauli” projekta “Mēs nākam Tev palīgā” laikā piedāvā izglītojošu semināru par geriatrisku, hroniski slimu un gulošu piederīgo ikdienas aprūpi mājas apstākļos. Bezmaksas seminārs notiks 13. maijā plkst. 13.00–17.00 Siguldas pagasta Kultūras namā, Zinātnes ielā 7B, Siguldā.

Dalību seminārā var pieteikt Siguldas novada pašvaldības Sociālajā dienestā, zvanot uz tālruņa numuru 67800965 vai rakstot uz e-pasta adresi socialais.dienests@sigulda.lv vai sazinoties ar labdarības fonda darbinieci, zvanot uz tālruņa numuru 29229056 līdz 9. maijam.

Semināru mērķis ir iedzīvotāju informēšana un izglītošana situācijā, kad kāds no tuviniekiem ir zaudējis spējas pats par sevi parūpēties, ir nepieciešams pastāvīgs ģimenes atbalsts.

Seminārā tiks runāts par situācijām, ar kurām sastopas tuvinieki, kuri ilgstoši rūpējas par slimu vai vecu cilvēku, kā arī tiks sniegti praktiski padomi aprūpei mājas apstākļos:

  • kā rīkoties situācijā, kad piederīgais vairs nespēj pats par sevi rūpēties;
  • drošas vides radīšana tuviniekam mājas apstākļos;
  • cilvēka mazkustība, tās izraisītās komplikācijas un risinājumi;
  • demence un ar to saistītās problēmas;
  • aprūpējamā fizioloģiskās un higiēnas vajadzības;
  • gulošu pacientu aprūpes īpatnības;
  • hroniskas brūces, izgulējumu rašanās cēloņi, pazīmes un aprūpes iespējas;
  • stomas, to veidi un aprūpes principi;
  • inkontinences (nesaturēšanas) problēma un risinājumi. higiēnas līdzekļu izvēle un nomaiņa;
  • garīgās aprūpes uzdevumi, psiholoģiskā izdegšana.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi