×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 9. jūnijs
Šodien sveicam: Ligita, Gita
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-09
“Siguldas devonā” notiks atbalsta pasākums “Ukrainis satiek ukraini”

Piektdien, 13. maijā, kultūras centrā “Siguldas devons” no plkst. 17.00 līdz 20.00 norisināsies atbalsta pasākums “Ukrainis satiek ukraini”. Tā mērķis ir vienuviet pulcēt kopā visus Siguldas novadā mītošos patvēruma meklētājus no Ukrainas un radīt šiem cilvēkiem pozitīvu notikumu. Ikviens Siguldas novada iedzīvotājs tiek aicināts informēt sev zināmos ukraiņus par šo bezmaksas pasākumu un aicināt ierasties uz to.

Pasākumā tiek gaidīts ikviens Ukrainas kara bēglis – gan tie, kas izmitināti pašvaldības telpās, gan tie, kas apmetušies pie radiem, draugiem vai citiem novada iedzīvotājiem, kas atvēlējuši savas telpas patvēruma meklētājiem. Šis notikums iecerēts kā satikšanās, kurā iepazīties, iespējams atrast jau pazīstamus tautiešus un dibināt jaunas saites turmpākai komunikācijai, lai, esot tālu prom no mājām, būtu vieglāk turpināt izaicinošo jauno dzīves posmu. Pasākuma organizatori uzsver, ka šajā brīdī ir ļoti būtiski patvēruma meklētājiem piedāvāt pozitīva rakstura pasākumus un aktivitātes, kas spēj kaut uz brīdi radīt dzīvesprieku un rast ticību labākai nākotnei.

Atbalsta pasākumā ikkatram būs iespēja apskatīt kultūras centrā “Siguldas devons” esošo Līvas Pakalnes Fanelli izstādi “Maigās ilūzijas”, kurā eksponēta arī īpaši Ukrainai veltīta glezna “Atdzimšana” (no ukraiņu valodas – Bідродження), kas tapusi dažu dienu laikā pēc trauksmainajiem notikumiem Ukrainā. Paralēli “Siguldas devona” pagalmā, skanot ukraiņu mūzikai, ikviens patvēruma meklētājs varēs piedalīties piknikā. Tam gardas uzkodas gan lieliem, gan maziem būs sarūpējuši Siguldas novada uzņēmēji.

Ukraiņiem, kas izmitināti Mālpilī, uz un no pasākuma iespējams ierasties ar sabiedrisko autobusu. Maršrutā Mālpils–Siguldas autoosta atiešana Mālpilī plkst. 16.45, ierašanās Siguldas autoostā – plkst. 17.20. Maršrutā Siguldas autoosta–Mālpils atiešana no Siguldas autoostas plkst. 19.00, ierašanās Mālpilī – plkst. 19.25. Aktuālie sabiedriskā transporta kustību saraksti citos maršrutos apskatāmi tīmekļa vietnē www.1188.lv

Pasākumu organizē fonds “Give”, biedrība “BON ART”, Lelde Anspoka un Madara Amerika. Organizatori izsaka pateicību Siguldas novada organizācijām, uzņēmumiem un privātpersonām, kas atsaukušās atbalstam šī pasākuma tapšanā.

Papildu informācija par pasākumu un iespējām iesaistīties, zvanot uz tālruņa numuru 26583384 (fonda “Give” valdes locekle Arta Maure) vai rakstot uz e-pasta adresi arta.maure@gmail.com.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi