×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +17.6℃, DR vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-10
14. maijā Siguldā norisināsies pirmais jaunās sezonas Dubultprieka tirdziņš

Sestdien, 14. maijā, no plkst. 9.00 līdz 14.00 Stacijas un Raunas ielas krustojumā pie Siguldas tirgus norisināsies jau trešās sezonas pirmais Dubultprieka tirdziņš. Pasākuma organizatori aicina ikvienu pievienoties labo lietu apmaiņā, tās pārdodot tiem, kam tās nepieciešamas. Pārdevēji tirdziņā ieradīsies ar savām automašīnām un no to bagāžniekiem tirgos savas personiskās mantas, kuras saimniecībā vairs nav noderīgas – apģērbus, apavus, velosipēdus, lustras, mēbeles, spoguļus, sīkos interjera priekšmetus, bērnu ratus, autokrēsliņus, sadzīves tehniku, datortehniku, grāmatas, personīgās kolekcijas un citas preces.

Plānots, ka Dubultprieka tirdziņi norisināsies arī 11. jūnijā, 16. jūlijā, 13. augustā un 10. septembrī. Tirgotājiem pieteikšanās norisinās līdz attiecīgās nedēļas ceturtdienas plkst. 12.00, tātad pirmajam tirdziņam – līdz 12. maija plkst. 12.00, aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Dalības maksa tirdziņā ir 10 eiro, no kuriem pasākuma organizatori kārtos tirdzniecības atļaujas un par katru dalībnieku segs tirdzniecības nodevu.

Tirdziņa organizatoriem tuvas ir zero waste jeb bezatkritumu dzīvesveida idejas – pēc iespējas samazināt savu atkritumu daudzumu. Pēdējā laikā arvien vairāk izskan aicinājums apdomāt, ko videi un cilvēku resursiem nodara apģērbu rūpnieciskā ražošana, kādos apstākļos strādā cilvēki, tostarp bērni ražotnēs. Pirkt lietotas lietas – tas ir īpašs veids, kā parūpēties par dabu un planētu ilgtermiņā.

Dubultprieka tirdziņu organizē SIA “Z Risinājumi”.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi