Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 18. maijs
Šodien sveicam: Inese, Inesis, Ēriks
Laika ziņas: Sigulda +5.7℃, Z vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-10
Piektdien notiks “S!-Peld 2022” pirmais posms

13. maijā Siguldas Sporta centra lielajā peldbaseinā plkst. 18.00 notiks peldēšanas sacensības “S!-Peld 2022” gan bērniem, gan pieaugušajiem. Otrais posms plānots decembrī. Peldēšanas sacensību mērķis ir popularizēt peldēšanu visās vecuma grupās, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu.

Peldēšanas sacensībās aicināts pedalīties ikviens peldēšanas entuziasts, kurš ir apguvis peldēšanas prasmes. Sacensības norisināsies brīvajā stilā, dalībnieki varēs izvēlēties startēt kādā no 9 dažāda vecuma grupām.

Sacensībās tiks dots starts ar kontrollaiku. Sacensību reģistrācija plānota no plkst. 17.30. Paši mazākie peldētāji ar 25 metru peldējumu no SV9 grupām un ar 50 metru peldējumu no SV11 un SV13 grupām startēs plkst. 18.00. Savukārt pārējās grupas no SV15 līdz SV50+ veiks 100 metru peldējumu ar startu laiku plkst. 19.00.

Sacensību nolikums un reģistrācija apskatāms šeit. Reģistrējoties tiešsaistē, sacensību dalības maksa ir par izdevīgāku cenu.Siguldas novada ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās tiek piemērota 10% atlaide. Sacensību noslēgumā visi dalībnieki, kas būs piedalījušies vismaz vienā no diviem sacensību posmiem, otrā posma apbalvošanā, piedalīsies loterijā.

“S!-Peld 2022” sacensību dalībnieki tiks vērtēti katrā posmā atsevišķi un apbalvoti katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji ar medaļām un atbalstītāju balvām. Kopvērtējums netiek apkopots.

“S!-Peld 2022” peldēšanas sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi