Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 18. maijs
Šodien sveicam: Inese, Inesis, Ēriks
Laika ziņas: Sigulda +5.7℃, Z vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-10
Siguldiešiem panākumi triāla sacensībās Madonā

Aizvadītajā svētdienā, 8. maijā, MX trasē “Smeceres sils” norisinājās Latvijas triāla sezonas atklāšana. Latvijas čempionāta 1. posms pulcēja spēcīgākos braucējus no visām Baltijas valstīm. Šajās sacensībās startēja arī Siguldas triāla kluba sportisti, komandas vērtējumā izcīnot godpilno 1. vietu.

Ģimeņu čempionāta kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Vanagu ģimenei (47 punkti), 2. vietu – Loginu/Supes ģimenei no Siguldas (40 punkti) un 3. vietu – Vērnieku ģimenei (36 punkti). 

Latvijas Klubu čempionāta kopvērtējumā 1. vieta “Sigulda Racing Team” (261,4 punkti), 2. vieta “AG Xtreme” (244,5 punkti) un 3. vieta “MT Racing team” (209,1 punkts).

Sacensībās startēja Siguldas triāla kluba sportisti:

  • #87 Kaspars Kuļikovs, C grupa, 4. vieta;
  • #946 Inguss Supe, D grupa, 5. vieta;
  • #79 Ģirts Dubavs, D grupa, 7. vieta;
  • #263 Toms Beinerts, D grupa, 8. vieta;
  • #88 Mārtiņš Palejs, D grupa, 9. vieta;
  • #40 Edgars Vilcāns, D grupa, 12. vieta;
  • #33 Māris Blumbergs, D grupa, 15. vieta;
  • #66 Sandijs Māliņš, Hobby grupa, 3. vieta;
  • #311 Valdis Zingers, Hobby grupa, 7. vieta;
  • #936 Ieva Apine, Iesācēju grupa, 2. vieta;
  • #373 Līga Supe, Iesācēju grupa, 3. vieta;
  • #808 Natālija Hramenkova, Iesācēju grupa, nefinišēja;
  • #82 Kaspars Īle, Classic grupa, 2. vieta;
  • #18 Dāvids Beinerts, Mini A grupa, 4. vieta;
  • #17 Alberts Beinerts, Mini A grupa, 7. vieta;
  • #22 Georgs Fridrihsons, Mini B grupa, 1. vieta;
  • #29 Renārs Starcevs, Mini B grupa, 2. vieta;
  • #11 Jānis Petrovskis, Mini B grupa, 4. vieta;
  • #573 Elizabete Kraukle, Mini B grupa, 5. vieta;
  • #14 Hugo Poļaks, Mini B grupa, 7. vieta;
  • #26 Tomass Tanne, Mini B grupa, 8. vieta;
  • #44 Miķelis Jonins, Mini B grupa, 9. vieta;
  • #19 Matīss Cunskis, Mini B grupa, 11. vieta;
  • #193 Edvarts Elsiņš, Mini B grupa, 12. vieta;
  • #194 Raimonds Elsiņš, Mini B grupa, 14. vieta;
  • #41 Markuss Logins, Mini B grupa, 19. vieta;
  • #979 Mārtiņš Dubavs, Mini C grupa, 4. vieta;
  • #75 Artūrs Luriņš, Mini C grupa, 5. vieta;
  • #811 Haralds Zingers, Mini C grupa, 6. vieta;
  • #32 Bruno Blumbergs, Mini C grupa, 7. vieta;
  • #101 Kristers Bērziņš, Mini C grupa, 10. vieta;
  • #20 Sofija Beinerte, Mini C grupa, 13. vieta;
  • #55 Roberts Kalniņš, Mini C grupa, 15. vieta;
  • #156 Kristers Broks, Mini C grupa, 17. vieta;
  • #27 Mikuss Īle, Mini C grupa, nefinišēja;
  • #412 Jēkabs Petronis, Mini D grupa, 2. vieta;
  • #609 Andrejs Hramenkovs, Mini D grupa, nefinišēja;
  • #614 Matīss Logins, Mini D grupa, nefinišēja;
  • #112 Magnus Dūcis, Mini Rūķi grupa, 1. vieta;
  • #333 Reinis Naumovs, Mini Rūķi grupa, 2. vieta;
  • #47 Vigo Krauklis, Mini Rūķi grupa, 5. vieta;
  • #81 Jēkabs Matisāns, Mini Rūķi grupa, 6. vieta.

Plašāki sacensību rezultāti pieejami šeit, bet Latvijas čempionāta kopvērtējums un Latvijas Klubu čempionāta kopvērtējums – šeit

Nākamais Latvijas čempionāta posms notiks jau 11. jūnijā Jelgavas novada “Priežkalnos”.

Lepojamies ar sniegumiem un vēlam panākumus arī turpmāk!


Foto: Andris Luriņš


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi