Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Otrdiena, 17. maijs
Šodien sveicam: Herberts, Dailis, Umberts
Laika ziņas: Sigulda +6.2℃, Z vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-11
Siguldas Sporta centrā norisināsies Sporta deju sacensības

21. un 22. maijā deju cienītāji aicināti apmeklēt Siguldas Sporta centru un vērot krāšņus priekšnesumus un spraigu sportisku cīņu Sporta deju secensībās. Sacensībās piedalīsies vismeistarīgākie sporta deju pāri Standartdeju un Latīņamerikas deju programmās.

Siguldā notiks vienas no dejotājiem svarīgākajām sacensībām šajā gadā. To rezultāti ietekmēs, kuri sportisti pārstāvēs Latviju Pasaules un Eiropas čempionātā Standartdejās un Latīņamerikas dejās pieaugušo, jauniešu un junioru grupās. Divu dienu garumā sacensībās piedalīsies visu vecumu dejotāji, sākot no vismazākajiem līdz pat senioriem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi