×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-11
Siguldas Sporta centrā norisināsies Sporta deju sacensības

21. un 22. maijā deju cienītāji aicināti apmeklēt Siguldas Sporta centru un vērot krāšņus priekšnesumus un spraigu sportisku cīņu Sporta deju sacensībās. Sacensībās piedalīsies vismeistarīgākie sporta deju pāri Standartdeju un Latīņamerikas deju programmās. Skatītājiem visaizraujošākie seansi noritēs sestdien plkst. 19.00, kad uzstāsies Latiņamerikas dejas pieaugušo grupa, svētdien plkst. 18.00 – Standartdejas pieaugušo grupa.

Siguldā notiks vienas no dejotājiem svarīgākajām sacensībām šajā gadā. To rezultāti ietekmēs, kuri sportisti pārstāvēs Latviju Pasaules un Eiropas čempionātā Standartdejās un Latīņamerikas dejās pieaugušo, jauniešu un junioru grupās. Divu dienu garumā sacensībās piedalīsies visu vecumu dejotāji, sākot no vismazākajiem līdz pat senioriem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi