Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Otrdiena, 17. maijs
Šodien sveicam: Herberts, Dailis, Umberts
Laika ziņas: Sigulda +6.2℃, Z vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-13
Ādažos notiekošās militārās mācības varēs dzirdēt arī Siguldas novadā

No 16. maija plkst. 6.00 līdz 27. maija plkst. 16.00 Ādažu poligonā notiks militārās mācības “Summer Shield 2022”. Apmācību laikā notiks tanku, haubiču, mīnmetēju un kājnieku atbalsta ieroču kaujas šaušana gan dienas gaišajā, gan tumšajā laikā. Mācībās tiks izmantoti apgaismes lādiņi. Aicinām Siguldas novada iedzīvotājus nesatraukties, dzirdot mācību radītos trokšņus, kas varētu būt dzirdami gan dienas gaišajā, gan tumšajā laikā.

Mācību “Summer Shield 2022” galvenais uzdevums ir gaisa un sauszemes operāciju vadības procedūru pilnveidošana starp Nacionālo bruņoto spēku vienībām, tostarp Zemessardzi, un ārvalstu bruņotajiem spēkiem. Mācību dalībnieki uzlabos manevra un kaujas atbalsta spējas taktiskā līmenī, kā arī pilnveidos sadarbību un savstarpējo savietojamību starp Latvijas un sabiedroto valstu spēkiem.

Kopā ar Sauszemes spēku Mehanizēto kājnieku brigādi mācībās “Summer Shield 2022” piedalīsies Zemessardzes un Gaisa spēku vienības, Nodrošinājuma pavēlniecības un Militārā policijas karavīri. Savukārt sabiedrotos pārstāvēs NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupa Latvijā, ASV, Lielbritānijas un Lietuvas bruņoto spēku vienības.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem. Iespēju robežās operatīvā informācija par Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto aktivitātēm ir pieejama bruņoto spēku Twitter profilāFacebook lapā, kā arī Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes Facebook lapā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi