×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-27
Siguldas novada skolu audzēkņi piedalās konkursā “Matiņš”

Maija beigās Siguldas 1. pamatskola organizēja matemātikas pēcpusdienu jeb konkursu “Matiņš”, uz kuru tika aicinātas Siguldas novada skolu komandas.

Pasākuma mērķis bija veicināt iepazīšanos un sadarbību ar Siguldas novada skolu skolēniem un skolotājiem, pielietojot skolā apgūtās zināšanas dažādu matemātikas uzdevumu risināšanā.

Konkurss noritēja divās grupās – skolēni startēja 4.–6. klašu un 7.–9. klašu komandās. Pirmajā kārtā, risinot dažādus matemātikas uzdevumus, skolēni uzzināja un atklāja dažādus faktus par visām desmit mūsu novada skolām. Otrajā kārtā skolēni devās pa dažādām “stacijām”, pildot dažāda veida uzdevumus, piemēram, gatavoja lidmašīnas un mērīja, cik tālu tās aizlido, saistīja matemātiku ar mūziku, praktiski darbojās, veidojot dažādas telpiskās figūras, un matemātiskās prasmes pielietoja ikkatrā uzdevumā.

Pasākuma noslēgumā uzvarētāji saņēma konkursa “Matiņš” medaļas. Siguldas 1. pamatskola izsaka pateicību Allažu pamatskolas, Laurenču sākumskolas, Mālpils vidusskolas, Mores pamatskolas, Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas komandām, kuras atsaucās un piedalījās organizētajā matemātikas pēcpusdienā. Vienlaikus konkursa organizatori ir gandarīti, ka audzēkņi pozitīvi novērtēja kopīgo pasākumu un noslēgumā sniedza atgriezenisko saiti.


Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1. pamatskolas matemātikas skolotāja,
pasākuma organizatore
Santa Briede


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi