×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.2℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-31
Bērnudārza “Ieviņa” skolotāji Erasmus+ projekta vizītes laikā viesojas Kiprā

Maijā Siguldas pirmsskolas izglītības iestādes “Ieviņa” skolotājas piedalījās Erasmus+ projekta “Āra aktivitātes ilgtspējībai, inovācijām un panākumiem O.A.S.I.S. ” LTTA C2 skolotāju pieredzes apmaiņas mācību vizītē Kiprā, Pahosas Dimotiko Scholeio Konion sākumskolā. Vizītes tēma bija “Vēsture un leģendas”. Projektā iesaistītās valstis ir Lietuva, Igaunija, Kipra, Latvija  un Bulgārija.

Šis ir ceturtais klātienes apmācības pasākums. Vizītes laikā skolotājas ne vien ieguva pieredzi par izglītības sistēmu Kiprā un mācību procesu organizēšanu sākumskolā, kuru apmeklē skolēni no 6 gadu vecuma, bet arī papildināja zināšanas par Kipras vēsturi, leģendām un pilnveidoja izpratni par mūsdienu Kipru, tās kultūru, mūziku un tautas tradīcijām. Tāpat skolotājas iepazina kultūrvēsturiskās vietas Odomola ciematā, Limasolas un Pahosas pilsētās. Piedalījās radošajās darbnīcās – gatavoja māla traukus, tamborēja un mezgloja. Piedalījās dekoratīvā koka griešanas un stikla meistarklasē.

Pahosas sākumskolā skolotājas vēroja mācību procesu āra vidē angļu valodas apmācībā sešgadīgajiem skolēniem un matemātikas jomā 5. klases skolēniem. Iepazina nacionālos tērpus, dziesmas un dejas. Katra dalībvalsts prezentācijā atskaitījās par paveikto projekta laikā. Vizītes laikā tika saplānotas arī turpmākās projekta aktivitātes. Skolotājas uzlaboja kompetenci un sniegumu angļu valodā un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.

Pēdējā Erasmus+ projekta mobilitātes apmācību vizīte notika maija beigās Lietuvā. Projekts turpināsies līdz 2022. gada augustam. Projektu finansē Eiropas savienības Erasmus+ programma.

Informāciju sagatavoja:
PII “Ieviņa” Erasmus+ projekta koordinatore
Ilze Rence


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi