×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-03
Bērnudārza “Ieviņa” skolotāji Erasmus+ projekta noslēguma vizītē viesojas Lietuvā

No 23. līdz 27. maijam Siguldas pirmsskolas izglītības iestāde “Ieviņa” skolotājas piedalījās Erasmus+ projekta “Āra aktivitātes ilgtspējībai, inovācijām un panākumiem O.A.S.I.S. ” LTTA C 6  skolotāju pieredzes apmaiņas mācību noslēguma vizītē Lietuvā, Jurbarkas bērnudārzā-skolā “Ažuoliukas”. Projektā iesaistītās valstis ir Lietuva, Igaunija, Kipra, Latvija un Bulgārija.

Šis ir piektais klātienes apmācības pasākums. Vizītes tēma bija “Agrīnā lasītprasme” un tās laikā skolotājas ne vien ieguva pieredzi par izglītības sistēmu Lietuvā un mācību procesu organizēšanu bērnudārzā-skolā “Ažuoliukas”, kuru apmeklē arī skolēni ar īpašām vajadzībām līdz 18 gadu vecumam, bet arī papildināja zināšanas par Lietuvas vēsturi, kultūru, mūziku un tautas tradīcijām. Iepazina kultūrvēsturiskās vietas Jurbarkas un Birštonas pilsētās. Piedalījās radošajās darbnīcās.

“Ažuoliukas” bērnudārzā-skolā skolotājas vēroja mācību procesu āra vidē lasītprasmes apguvē kopā ar logopēdu un sporta skolotāju. Iepazina nacionālos tērpus, dziesmas un dejas.

Vizītes laikā notika  tikšanās Jurbarkas pilsētas domē ar Jurbarkas novada mēru, administrācijas un izglītības speciālistiem.

Projekta laikā tika attīstīta bērnu un skolotāju prasmes radoši darboties āra vidē dažādās mācību jomās. Tāpat bija iespēja iepazīt projekta dalībvalstu kultūru, vēsturi, nacionālos simbolus, kā arī papildināt angļu valodas zināšanas un iepazīt partneru dzimto valodu. Projektā bērni papildināja zināšanas matemātikā, dabaszinātnēs, lasītprasmē, mūzikā, teātra mākslā, vēsturē un IT jomā.

Projekta laikā kopīgi veidotās grāmatas katrā no moduļiem noderēs kā mācību metodiskais līdzeklis turpmākajam darbam.

Projekts noslēgsies 2022. gada 31. augustā. Projektu finansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma.

 

Informāciju sagatavoja:

PII “Ieviņa” Erasmus+ projekta koordinatore

Ilze Rence


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi