×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-09
Siguldas 1. pamatskolas pedagogi apmeklē Erasmus+ programmas kursus Grieķijā

No 28. maija līdz 4. jūnijam četri Siguldas 1. pamatskolas pedagogi apmeklēja mācību kursus “Atdzīvināt stundas ar teātra mākslas palīdzību”, kas notika Grieķijā, Santorini salā.

Kursus vadīja pieredzējušais teātra mākslas pasniedzējs, grāmatu autors un teātra direktors Deivids Fārmers no Lielbritānijas. Apmācību laikā dalībnieki tika iepazīstināti gan ar teorētiskām zināšanām par teātra mākslas lomu izglītībā, gan tika iesaistīti daudzveidīgos praktiskos vingrinājumos. Kursu noslēgumā katrs dalībnieks izveidoja pārdomātu, detalizētu stundas plānu, izmantojot programmas laikā apgūtās metodes.

Kursi norisinājās Eiropas Savienības līdzfinansētā Erasmus+ projekta “Teātra māksla – izaicinājums vai iespēja 21. gadsimta izglītībā” laikā.


Informāciju sagatavoja:
Guntra Purmale


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi