×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.6℃, DA vējš 3.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-14
Aicinām pieteikties bezmaksas velosipēda vadītāja apmācībām

Siguldas novada Pašvaldības policija aicina līdz 28. jūnijam pieteikties bezmaksas velosipēda vadītāja apmācībām. Apmācības notiks 5., 6. un 7. jūlijā no plkst. 10.00 tiešsaistē. Kvalifikācijas eksāmenu varēs nokārtot 8. jūlijā, eksāmena vieta tiks precizēta.

Apmācībās var piedalīties Siguldas novadā deklarētie bērni, kuri sasnieguši 10 gadu vecumu. Apmācības notiks attālināti tiešsaistes platformā Zoom. Vienas nodarbības ilgums būs 60 minūtes.

Pieteikties iespējams elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot e-pakalpojumu “Pieteikties mācībām velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai”.

Neskaidrību gadījumā par elektroniskā iesnieguma aizpildīšanu un iesniegšanu iedzīvotāji aicināti vērsties Pašvaldības policijā Ausekļa ielā 6, Siguldā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi