×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +3.5℃, Z vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-14
Iespēja piedalīties jauno ģimeņu stiprināšanas pasākumos

18. un 22. jūnijā Sokrata tautskola aicina jaunās ģimenes baudīt kopīgu atpūtu Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā Siguldas pagastā. Ģimenes varēs piedalīties gan talkā “Mācāmies darot”, gan “Vasaras saulgriežu ģimeņu svētkos”.

18. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 18.00 jaunās ģimenes aicinātas piedalīties talkā “Mācāmies darot”. Talkā norisināsies Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka objektu sakārtošana un atsvaidzināšana. Darbam nepieciešamie instrumenti, iekārtas un materiāli tiks nodrošināti. Tāpat, apmeklējot talku, varēs attīstīt pavārprasmes, talciniekiem gatavojot pusdienas un vakariņas, baudīt vakaru pie ugunskura, piedalīties sarunās, ko vadīs dzīves izpratnes skolotāja Elvita Rudzāte.

Pietiekties talkošanai iespējams, rakstot uz e-pasta adresi info@sokratatautskola.lv vai aizpildot pieteikuma anketu šeit. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, lai pasākuma organizatori varētu saplānot talkas darbus, sagādāt nepieciešamos instrumentus un materiālus, kā arī sazināties ar talciniekiem pirms talkas gadījumā, ja talkai nepiemērotu laika apstākļu dēļ talku nāksies pārcelt uz citu datumu. Papildu informācija par talku un tās norisi apskatāma šeit.

Savukārt 22. jūnijā no plkst. 19.00 līdz 23.00 Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks kļūs par vietu “Vasaras saulgriežu ģimeņu svētkiem”. Apmeklētāji tiks iepazīstināti ar šo svētku kultūrvēsturisko vērtību, izjūtot ģimenes kopību un spēku. Pasākuma laikā tiks aplūkoti šādi temati:

  • vispārcilvēcisko vērtību apzināšanās;
  • negatīvo īpašību un paradumu atbrīvošana;
  • atvēršanās piedošanai, pateicībai un mīlestībai;
  • ģimenes vienotības izjušana.

Pietiekties dalībai iespējams, rakstot uz e-pasta adresi info@sokratatautskola.lv vai aizpildot pieteikuma anketu šeit. Papildu informācija par pasākumu apskatāma šeit.

Dalība pasākumos ir bez maksas.

Pasākumus organizē Sokrata tautskola, to norisi finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi