×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.7℃, DA vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-14
Vidzemes lauku partnerība “Brasla” uzlabos komunikācijas kapacitāti

Vidzemes lauku partnerība “Brasla”, kurā iesaistījies arī Lēdurgas pagasts, uzsāk īstenot Aktīvo iedzīvotāju fonda apstiprināto projektu “Vidzemes lauku partnerības “Brasla” kapacitātes veicināšana”. Projekta mērķis ir uzlabot biedrības komunikācijas tīkla un vizuālā tēla kapacitāti, un tas tiks īstenots līdz 2023. gadam.

Lai sasniegtu projekta mērķi, projektā plānots īstenot piecas aktivitātes, kas saistītas ar biedrības komunikācijas stratēģijas izstrādi – vizuālās identitātes izstrāde, mārketinga materiāla izstrāde, komandu koučings, seminārs par mūsdienīga zīmola komunikāciju un angļu valodas zināšanu uzlabošana biedrības administrācijai.

Ir notikušas pirmās aktivitātes – projekta prezentēšana Vidzemes lauku partnerības “Brasla” kopsapulcē un uzsākts darbs pie vizuālās identitātes izstrādes.

Projekta kopējais finansējums ir 18 025,54 eiro.

Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Plašāka informācija par projektu skatāma šeit.

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes lauku partnerības “Brasla”
Projektu vadītāja
Zanda Krūmiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi