×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 5. jūnijs
Šodien sveicam: Igors, Margots, Ingvars
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-14
Vidzemes lauku partnerība “Brasla” uzlabos komunikācijas kapacitāti

Vidzemes lauku partnerība “Brasla”, kurā iesaistījies arī Lēdurgas pagasts, uzsāk īstenot Aktīvo iedzīvotāju fonda apstiprināto projektu “Vidzemes lauku partnerības “Brasla” kapacitātes veicināšana”. Projekta mērķis ir uzlabot biedrības komunikācijas tīkla un vizuālā tēla kapacitāti, un tas tiks īstenots līdz 2023. gadam.

Lai sasniegtu projekta mērķi, projektā plānots īstenot piecas aktivitātes, kas saistītas ar biedrības komunikācijas stratēģijas izstrādi – vizuālās identitātes izstrāde, mārketinga materiāla izstrāde, komandu koučings, seminārs par mūsdienīga zīmola komunikāciju un angļu valodas zināšanu uzlabošana biedrības administrācijai.

Ir notikušas pirmās aktivitātes – projekta prezentēšana Vidzemes lauku partnerības “Brasla” kopsapulcē un uzsākts darbs pie vizuālās identitātes izstrādes.

Projekta kopējais finansējums ir 18 025,54 eiro.

Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Plašāka informācija par projektu skatāma šeit.

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes lauku partnerības “Brasla”
Projektu vadītāja
Zanda Krūmiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi