×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +18.8℃, D vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-16
Mālpils jaunieši viesojušies Francijā

Mālpils vidusskolas jaunieši un skolotāji Erasmus+ projekta “Cienot mani un Tevi” sanāksmē viesojās Francijas rietumos, Svētā Jāzepa skolā (Saint Joseph Deval), kurā prezentēja ar projekta partneriem kopīgi veidoto kalendāru par miera cīnītājiem pasaules līmenī.

Viesošanās laikā jaunieši piedalījās radošajās darbnīcās, mākslinieciskās aktivitātēs, komunikatīvās spēlēs, apguva svešvalodu un iepazina partneru novada dabas un kultūras mantojumu, kas vēl vairāk saliedēja partnerskolu grupas.

Sanāksmē tika prezentēts kopīgi veidotais kalendārs, kurā katras valsts projekta dalībnieki bija sagatavojuši informāciju par miera cīnītājiem pasaules līmenī, par savas valsts atpazīstamākajām personām un māksliniekiem. Tāpat jaunieši prezentācijām bija pielāgojoši muzikālo noformējumu – atbilstošas dziesmas –, ko varēja noklausīties, noskenējot QR kodu.

Savukārt Mālpils pagasta 5 dalībnieku grupa piedalījās Erasmus+ “ROCHIL” projekta noslēguma sanāksmē Parīzē, kuras tēma bija “Kultūras mantojuma izmantošana pieaugušo izglītības aktivitātēm”. Kopā ar dalībnieku grupām no Austrijas, Čehijas un Polijas grupa iepazina uzņemošo partneru pieredzi pieaugušo mācību aktivitāšu organizēšanā, izmantojot digitalizētus kultūras mantojuma materiālus un partneru izstrādātus, senioriem piemērotus, dažādas grūtību pakāpes uzdevumus. Vizītes laikā radošās un aktīvās darbnīcās tika apgūta arī “Kahoot” platforma, apskatītas dažādas izstādes un iepazīta pilsētvide ar cilvēka maņām – krāsu, smaržu un garšu izmantošanu.

Nākamais Erasmus+ partnerības projekts norisināsies kopā ar Polijas un Čehijas partneriem 2022.–2023. gadā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi