×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +17.6℃, DR vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-17
Pirmsskolas izglītības iestādi “Minka” vadīs inčukalniete Ieva Bulava

17. jūnijā darbu Inčukalna pirmsskolas izglītības iestādē “Minka” uzsākusi inčukalniete Ieva Bulava.

Ievas Bulavas līdzšinējā darba pieredze divus gadus ir saistīta ar pedagoģiju, veicot mācību plānu izstrādi, to īstenošanu un pielāgošanu dažādām skolēnu prasmju, zināšanu un vajadzību grupām Inčukalna pamatskolā. Pirms tam Ieva Bulava guvusi pieredzi plānošanā, organizēšanā, kā arī problēmsituāciju risināšanā, strādājot SIA “Latvijas Mobilais Telefons” Mārketinga un biznesa attīstības virzienā un Starpoperatoru pakalpojumu daļā.

Ieva Bulava absolvējusi Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu “RISEBA”, gūstot maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās un vadībā. Guvusi angļu valodas skolotāja kvalifikāciju Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, kā arī bakalaura grādu tehniskajā tulkošanā Rīgas Tehniskajā Universitāte. Šogad Ieva Bulava papildinājusi un nostiprinājusi zināšanas arī skolvadībā un projektu vadībā.

Ar Inčukalna pirmsskolas izglītības iestādes “Minka” vadītāju var sazināties, rakstot uz e-pasta adresi ieva.bulava@sigulda.lv vai minka.pii@sigulda.lv, zvanot uz tālruņa numuru 67977395.

Pretendentu atlase norisinājās trīs kārtās: sākotnēji tika veikts iesūtīto dokumentu un pieteikumu apkopojums, izvērtēta kandidātu atbilstība noteiktajām izglītības un profesionālās kvalifikācijas prasībām. Otrajā kārtā uz darba interviju tika uzaicināti 2 pretendenti, kas pēc dokumentu pārbaudes atbilda izvirzītajām prasībām un veica arī praktisku uzdevumu, savukārt trešajā kārtā –, apkopojot rezultātus, izvēlēts piemērotākais kandidāts.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi