×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +17.6℃, DR vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-22
Tiek atjaunots volejbola laukums Peltēs

Gatavojoties Apkaimes svētkiem, vietējie volejbolisti sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību atjauno volejbola laukumu Peltēs.

2. jūlijā visas dienas garumā tiks atzīmēti “ZPS Apkaimes svētki”. Īsi pirms svētkiem notiek dažādi labiekārtošanas darbi. Šogad vietējie volejbolisti uzraka un izravēja esošo volejbola laukumu, savukārt Siguldas novada pašvaldība sarūpēja smiltis.

Paldies aktīvajiem kopienas sportistiem – Mārim Grigalim, Kristapam Kalanepam, Mārcim Lembergam, Mārim Tihoņenokam, Aivim Janelsītim un Mārim Zariņam –, kuri izrādīja iniciatīvu savas apkaimes sakopšanā.

Cienīsim viens otra darbu un izturēsimies saudzīgi pret katru jauno un pašu sakopto stūrīti mūsu apkaimē, jo kopienā ir spēks!

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pagasta Kultūras nama vadītāja
Jolanta Bogdanoviča

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi