×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-07-07
Mālpils muižā tiekas Erasmus+ projektu organizētāji

28. jūnijā Mālpils muižā sanāca kopā Siguldas novada Erasmus+ projektu īstenotāji un potenciālie dalībnieki – novada mācību iestāžu un pašvaldības pārstāvji –, lai dalītos pieredzē un smeltos idejas jauniem projektiem.

50 sanāksmes dalībnieki iepazinās ar Siguldas 1. pamatskolas, Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas, pirmsskolas izglītības iestādes “Ieviņa”, Inčukalna pamatskolas un Mālpils vidusskolas Erasmus+ skolu izglītības projektu pieredzi. Tikšanās laikā dalībnieki tika iepazīstināti arī ar pieaugušo izglītības projektu “Kultūras mantojuma loma un iespējas starppaaudžu izglītībā” (ROCHIL), pārliecinoties par dažādu paaudžu un iestāžu sadarbības iespējām starptautiskos izglītības projektos.   

Pasākumā piedalījās ROCHIL projekta dalībnieku grupas no Austrijas, Čehijas, Polijas un Francijas. Ārzemju grupu informatīvie un motivējošie pieredzes stāsti par ieguvumiem no dalības Erasmus+ programmā noderēs jaunām idejām, domājot par nākamo projektu.

Apliecības par brīvprātīgo darbu ROCHIL projektā, no marta līdz jūnijam vadot individuālās digitālo prasmju apmācības nodarbības Siguldas novada senioriem, saņēma deviņi jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” jaunie

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi