×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.2℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-07-07
Mālpilī noslēdzies Erasmus+ ROCHIL projekts

No 27. līdz 30. jūnijam Mālpilī notika  pieaugušo izglītības partnerību projekta “Kultūras mantojuma loma un iespējas starppaaudžu izglītībā” (ROCHIL) noslēguma sanāksme, kurā piedalījās vadības grupas no Austrijas, Čehijas, Polijas un Francijas.

2019. gadā uzsāktajā projektā ir notikušas piecas starptautiskās sanāksmes un daudzveidīgas vietējās aktivitātes, iepazīstot katras partneru organizācijas pieredzi kultūras mantojuma izmantošanā pieaugušo izglītības pasākumos. Partneri iepazina katras valsts amatniecības, dabas, kulināro un lauksaimniecības mantojumu. Izveidoti vairāki informatīvi metodiski materiāli, virtuālas un reālas izstādes, rokasgrāmata pieaugušo izglītības skolotājiem. Visās dalībvalstīs ir notikuši izglītības pasākumi senioriem kopā ar mācību iestāžu skolēniem.

Partneri ir ievērojami bagātinājuši savu projektu vadīšanas pieredzi, pēdējo divu gadu izaicinājumi lika meklēt jaunas radošas pieejas, lai nodrošinātu projekta rezultātu sasniegšanu pilnā apmērā.

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi