×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2009-12-08
Šonedēļ notiks nūjošanas nodarbības

Svētdien, 13.decembrī notiks nūjošanas nodarbības iesācējiem un lietpratējiem. Dalībnieku tikšanās pie Gaisa trosu ceļa pieturvietas Siguldas pusē:
•    plkst. 9:30 - 10:25 nūjošanas sākumskola tiem, kuri nūjo pirmo reizi;
•    plkst. 10:30 - 11:30 nūjošanas pamatskola vieglas slodzes cienītājiem un tiem, kuri nūjo 2.,3.,4. utt. reizi - pārgājiens lēnā solī bez kāpumiem un kritumiem (nenokāpjot līdz Gaujai), pa ceļam vingrošanas pieturas un tehnikas izkopšanas vingrinājumi;
•    plkst. 11:30 - 15:00 garais nūjošanas pārgājiens pa maršrutu Krimuldas baznīca - Sigulda; tikšanās ierastajā vietā Siguldā pie gaisa trosu ceļa; nokļūšana pārgājiena sākumpunktā ar dalībnieku mašīnām (kooperējoties); finišs pie gaisa trosu ceļa Siguldā; pārgājiena temps - vidēji ātrs; atgriešanās pa kāpnēm no Gaujas tilta.

Nūjas nodrošina instruktore. Iespēju robežās nūjotājiem jāizvēlas ērti, mitrumizturīgi bezpapēža apavi ar mazāk slīdošu zoli un plāni cimdi.

Informācija pa tālruni: 29119717.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi