×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +29.4℃, DA vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-07-22
Uzņēmēji aicināti pieteikties Siguldas novada dienai Kalnciema kvartālā

Siguldas novada pašvaldība aicina Siguldas novada mājražotājus, amatniekus, zemniekus, meistarus un uzņēmējus kopīgi doties uz Kalnciema kvartāla tirgu Rīgā, kur 1. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 tiks organizēta Siguldas novada diena. Tā tiek veidota, lai iepazīstinātu ar mūsu novada meistariem, produktiem un iespējām. Novada dienas programmā paredzēts tirdziņš, radošās darbnīcas, kurās varēs piedalīties ikviens tirdziņa apmeklētājs un citas kultūras aktivitātes.

Lai piedalītos šajā tirdziņā, uzņēmējam nepieciešama finansiāla līdzdalība: maksa par vienu tirdzniecības vietu (3x1,5 metri) ir 30 eiro, savukārt ēdināšanas un alkoholisko dzērienu tirgotājiem – 40 eiro. Vienu tirdzniecības telti 3x3 metru platumā ir iespējams dalīt, katram paredzot noteikto 3x1,5 metru platību. Tādējādi Siguldas novada mājražotājiem, amatniekiem, zemniekiem, meistariem un citiem uzņēmējiem būs iespēja pārstāvēt mūsu novadu pēc iespējas plašākā un draudzīgākā pulkā.

Pašvaldības Uzņēmējdarbības atbalsta punkts atgādina, ka pasākuma laikā tirgotājs ir atbildīgs par dokumentācijas sakārtošanu (reģistrēta kvīšu grāmatiņa, pārtikas tirgotājiem PVD reģistrācijas apliecība u.c.). Tāpat svarīgi atzīmēt, ka līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam.

Pieteikšanās norisinās līdz 16. augustam, aizpildot anketu šeit.  Plašāka informācija pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 22017156 vai rakstot uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv. Detalizētāka informācija par konkrētās dienas norisi un nosacījumiem tiks nosūtīta visiem dalībniekiem e-pastā.

Kā zināms, Kalnciema kvartālā katru nedēļas nogali satiekas zemnieki, mājražotāji un amatnieki no visas Latvijas. Brīvdabas tirdziņš guvis lielu popularitāti un atsaucību gan vietējo iedzīvotāju, gan tūristu vidū.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi