×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +28.1℃, DA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-07-29
Augustā turpināsies vasaras pulciņu projekts Siguldas novada Jaunrades centrā

Siguldas novada Jaunrades centrā arī augustā būs iespēja apmeklēt dažādus interešu izglītības pulciņus un nodarbības. Aicinām iepazīties ar piedāvāto nodarbību sarakstu augustā.

LEGO robotikas nodarbības no 18. augusta notiks otrdienās un ceturtdienās plkst. 16.00.

Gleznošanas studijas nodarbības norisināsies augusta trešdienās plkst. 12.00.

Keramikas pulciņa “Pikas” nodarbības no 11. augusta notiks pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 14.30. 

Mākslas studijas (zīmēšanas) nodarbības norisināsies otrdienās trīs grupās – plkst. 11.00, 13.00 un 15.00

Mūsdienu dejas – breika nodarbības notiks ceturtdienās plkst. 14.10 un sestdienās plkst. 10.00.

Mūsdienu dejas – Hip hop nodarbības no 11. augusta notiks ceturtdienās plkst. 17.00.

Make-up jauniešiem nodarbības pie vizāžistes Lienes notiks otrdienās un trešdienās no 16.00.

Prototipēšanas (tehniskā jaunrade) nodarbības no 5. augusta norisināsies divās grupās piektdienās plkst. 10.00 un 13.00. Plašāka informācija par šo pulciņu būs pieejama 1. augustā sociālo tīklu vietnē Facebook “Siguldas novada Jaunrades centrs” lapā.

Dalība nodarbībās ir ar iepriekšēju pieteikšanos, augusta pirmajās dienās zvanot no plkst. 9.00 līdz 16.00 uz tālruņa numuru 67972434 vai 29172138. Visas nodarbības dalībniekiem ir bez maksas un norisināsies Siguldas novada Jaunrades centrā Raiņa ielā 3.

Jaunākā skolas vecuma bērnu radošuma centra “Ideju Namiņš” nodarbības notiks otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00 iepriekšējā pieraksta grupās. Patlaban nodarbībās brīvu vietu nav!

Rudens nodarbību grafiks un elektroniskā pieteikšanās tiks izziņota augusta beigās.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi