×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +29.4℃, DA vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-08-01
Sestdien aicina apmeklēt Skulmju dārza svētkus

Šo sestdien, 6. augustā, no plkst. 16.00 līdz 20.00 notiks pirmie Skulmju dārza svētki. Pagājuša gadsimta 70.80. gados ap Skulmju mājām toreizējie saimnieki Valentīns un Ināra Skulmes bija iekopuši skaistu košumdārzu, kurā starp daudziem augiem bija arī tādi, kas pārsniedza cilvēka augumu un tik ļoti patika Valentīnam. Daži no tiem dārzā aug vēl šodien.

Šobrīd notiek Skulmju dzimtas mājas dārza atjaunošanas process, tāpēc ikviens ir aicināts Skulmju dārza svētkos dāvināt liela izmēra pusēnu vai ēnu mīlošus augus, lai atjaunotu skaisto Skulmju dzimtas dārzu.

Dārza svētku programmā:

  • no plkst. 16.00 līdz 17.00 dārza svētku atklāšana ar muzikālu pārsteigumu;
  • no plkst. 17.00 līdz 18.00 saruna ar aktiera Valentīna Skulmes laikabiedri Dailes teātra aktrisi Lidiju Pupuri;
  • no plkst. 16.00 līdz 17.00 un no plkst. 18.00 līdz 19.00 gleznotāja Otto Skulmes darbu iedvesmota glezniecības darbnīca ar Esmeraldu Tāli;
  • no plkst. 18.00 līdz 20.00 uzstāsies saksofonists Elmārs Rudzītis.

Svētku laikā būs apskatāma plenēra “Mergupe krāsās” dalībnieku darbu izstāde. Plenēru organizē biedrība “Sidegunde”, kas šonedēļ notiek tepat kaimiņos Mergupes pretējā krastā bijušajā Mācītājmuižā.

Tiekamies dārza svētkos!

Biļetes cena Skulmju dzimtas mājas ekspozīcijā – 2 eiro, ģimenes biļetes cena 5 eiro, ar Siguldas novada ID karti – 1 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.


Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi