×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +29.4℃, DA vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-08-02
Notiks uztura un fizisko aktivitāšu nometnes Mores pamatskolā

No 8. augusta Mores pamatskola sadarbībā ar biedrību “2DUCKS” īstenos divas veselīga uztura un fizisko aktivitāšu dienas nometnes Siguldas novada skolēniem vecumā no 7 līdz 16 gadiem.

Pirmā nometne “No dārza līdz šķīvim” tiks īstenota laika posmā no 8. līdz 12. augustam. Tās laikā skolēniem būs iespēja iepazīties ar Mores pagasta un tās apkārtnes bioloģiskajām saimniecībām, aprēķināt savu ķermeņa masas indeksu un gūt priekšstatu par veselīga, sabalansēta uztura un fizisko aktivitāšu ietekmi ne tikai uz fizisko labsajūtu, bet arī psihoemocionālo stāvokli.

Savukārt laika posmā no 15. līdz 19. augustam tiks īstenota nometne “Sporto veselīgi”, kuras laikā skolēni tiks iepazīstināti ar dažādiem sporta veidiem, skolēniem būs iespēja izmēģināt kā komandu, tā individuālos sporta veidus, kā arī izvēlēties savām interesēm un spējām piemērotāko sporta veidu. 

Dalībnieku atsaucība dalībai nometnē ir ļoti liela, interese par to izrādīta ne tikai no Mores skolas, bet arī no citām Siguldas novada skolām.

Nometnes tiks īstenotas ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” laikā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi