×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +29.4℃, DA vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-08-05
Aicina uz radošām meistarklasēm Siguldas Jaunajā pilī

Siguldas Jaunajā pilī augustā plānotas 3 aizraujošas meistarklases visām paaudzēm, kas tiek veidotas Laimas Dabertes, Baibas Aļļes-Šmites un Anetes Bajāres-Babčukas izstādes “Piezīmes” ietvaros. 

► Meistarklase “Siguldas pētnieks” 10. augustā plkst. 10.00

“Siguldas pētnieks” meistarklase ir nodarbība bērniem no 5 līdz 9 gadu vecumam, iespēja diskutēt par pilsētvidi, mākslu un vizualizēt savas domas, radot savu atmiņu, domu un ainavas karti. Nodarbības ilgums – 2 stundas. Līdzi jāņem: laikapstākļiem atbilstošs apģērbs, cepure un dzeramais ūdens, kā arī eļļas krītiņi, zīmuļi vai flomāsteri, ja tādi ir.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc dalībniekiem iepriekš jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv. Dalības maksa: 5 eiro.

► Meistarklase “Kāds ir Siguldas skaistuma noslēpums?” 25. augustā plkst. 18.00

Radošā meistarklase pieaugušajiem, tās dalībnieki aicināti meklēt atbildi, ļaujoties zīmēšanai, kā īpašai domāšanas procesa formai un kopīgi izzināt pilsētas šarmu, veidojot atmiņu un domu kartes. Tās ilgums paredzēts 2 stundas. Līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošs apģērbs.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc dalībniekiem iepriekš jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv. Dalības maksa: 15 eiro.

► Radošā nodarbība senioriem ar mākslas terapijas elementiem 27. augustā plkst. 10.00

Radošā darbnīcā kopā ar profesionālu mākslas terapeiti Diānu Sergu. Dalībnieki aicināti reflektēt par izstādē novēroto, izprast un pētīt paši sevi, nododoties vizuālo darbu ierosinātai kopīgai diskusijai. Nodarbības ilgums – 2 stundas. Līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošs apģērbs.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc dalībniekiem iepriekš jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv vai klātienē kultūras centrā “Siguldas devons”. Dalības maksa: 5 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi