×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +29.4℃, DA vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-08-05
Notiek jaunu audzēkņu uzņemšana Siguldas Sporta skolā

Līdz 25. augustam Siguldas Sporta skolā notiek jaunu audzēkņu uzņemšana profesionālās ievirzes sporta izglītības programmās 2022./2023. mācību gadam. Vecākiem vai bērna likumiskajam pārstāvim ir iespēja pieteikt bērnu profesionālās ievirzes programmām elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot e-pakalpojumu “Iesniegums profesionālās ievirzes programmās”. Savukārt klātienē iesniegumu var iesniegt līdz 2. septembrim Siguldas Sporta skolā Gāles ielā 29, Siguldā.

3. septembrī plkst. 10.00 Siguldas pilsētas stadionā Ata Kronvalda ielā 7A notiks iestājpārbaudījumi visiem pretendentiem neatkarīgi no izvēlētā sporta veida. Bērniem būs jāveic sprints, tāllēkšana, atspoles skrējiens, “Vortex” mešana tālumā.

Izvērtējot iestājpārbaudījumu rezultātus, tiks pieņemts lēmums par bērna uzņemšanu Sporta skolā, par ko vecākiem vai likumiskajam pārstāvim tiks nosūtīta informācija e-pastā.

2022./2023. mācību gadā Sporta skolā tiek uzņemti:

  • Basketbola nodaļā – 2015.–2012. gadā dzimušie zēni un meitenes;
  • Badmintona nodaļā – 2015.–2013. gadā dzimušie zēni un meitenes;
  • Vieglatlētikas nodaļā – 2015.–2014. gadā dzimušie zēni un meitenes;
  • Dambretes nodaļā – 2015.–2012. gadā dzimušie zēni un meitenes;
  • Orientēšanās sporta nodaļā – 2015.–2012. gadā dzimušie zēni un meitenes;
  • Distanču slēpošanas nodaļā – 2015.–2014. gadā dzimušie zēni un meitenes;
  • Kalnu slēpošanas nodaļā – 2015.–2013. gadā dzimušie zēni un meitenes ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību;
  • Peldēšanas nodaļā – 2015.–2014. gadā dzimušie zēni un meitenes.

Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās astoņos sporta veidos – badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā un vieglatlētikā. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Siguldas pilsētas vidusskolā, Fischer Slēpošanas centrā, Siguldas Pilsētas trasē un Allažu sporta centrā. Tiek nodrošināts transports bērnu nokļūšanai no skolām uz nodarbību vietām pēc pašvaldības apstiprināta grafika.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi