×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, Z vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-08-24
23. septembrī Siguldā norisināsies Latvijas orientēšanās nakts

Eiropas Sporta nedēļas laikā 23. septembrī 16 pilsētās, tostarp Siguldā, notiks Latvijas orientēšanās nakts. Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām, ievērojot Latvijas Orientēšanās federācija​s apstiprinātos rogaininga sacensību noteikumus.

Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās grupās: “Open”, “Sievietes”, “Ģimenes” un “Veterāni”. Katrai komandai tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, un būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt mobilo lietotni “Qrenteerings”, jo atzīmēšanās kontrolpunktos notiks, nolasot QR kodus. Lietotne pieejama “Google Play” un “App Store” . Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas sacensību centrā.

Siguldā reģistrācija un karšu saņemšana notiks 23. septembrī no plkst. 18.30. Sacensību centrs atradīsies Fischer slēpošanas centrā, kopīgs starts paredzēts plkst. 20.00, bet finišs – plkst. 23.00. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Pieteikties sacensībām iespējams līdz 20. septembrim šeit

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā Siguldas novada pašvaldību un citām organizācijām. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “Eiropas Sporta nedēļa” un valsts budžeta līdzekļiem. 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi