×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-08-31
Septembrī norisināsies disku golfa sacensību “Lēdurga Open” 3. posms

10. septembrī plkst. 11.00 Lēdurgas dendroparka teritorijā notiks disku golfa sacensību “Lēdurga Open” 3. posms. Sacensības norisināsies vairākās grupās, patlaban atvērta pieteikšanās, reģistrējoties šeit.

Lai gan sportisti sacensību 1. apli uzsāks plkst. 11.00, reģistrēšanās, sagatavošanās sacensībām noritēs jau no plkst. 9.30. Spēles 2. aplis plānots plkst. 15.00, bet plkst. 18.30 – apbalvošana.

Noslēdzoties sacensību posmam, plkst. 19.00 Lēdurgas dendroparka teritorijā gaidāms pikniks un dejas ar grupu “Divas balsis”. Dienas laikā atbalstītāji un sacensību dalībnieki varēs piedalīties arī konkursos.

Dalība maksa sacensībās no 5 līdz 15 eiro. Plašāka informācija par sacensību norisi apskatāma šeit.

Disku golfa parks tika atklāts 2021. gada jūnijā Lēdurgas dendroparka teritorijā. Disku golfa parkā izvietoti 18 grozi, kas ļauj izbaudīt disku golfa spēles metienu dažādību, sarežģītības pakāpes, kā arī parka dabas daudzveidību. Parka teritorijā iespējams ne tikai spēlēt disku golfu, bet arī iepazīt Latvijas un svešzemju augus un krūmus, kā arī rīkot dažādus pasākumus un iepazīt kultūrmantojumu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi