×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +8.2℃, Z vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-02
Aicina uz tikšanos ar Zemkopības ministrijas pārstāvjiem Siguldā

Lai izprastu lauksaimnieku, uzņēmēju un nevalstiska organizāciju (NVO) vajadzības, izaicinājumus un uzklausītu priekšlikumus, Valsts lauku tīkls organizē tikšanos ar Zemkopības ministrijas pārstāvjiem. Tā notiks 27. septembrī plkst. 18.00 kultūras centrā “Siguldas devons”.

Apmeklējot tikšanos, Siguldas novada un apkārtējo kaimiņu novada esošie un potenciālie lauksaimnieki, uzņēmēji un NVO pārstāvji varēs pārrunāt un uzzināt aktuālos nosacījumus un iespējas lauku attīstībā, uzņēmējdarbībā reģionos un lauksaimniecībā periodā no 2023. gada līdz 2027. gadam.

Potenciālie tikšanās dalībnieki aicināti iesūtīt jautājumus vai ierosinājumus diskusijai, rakstot uz e-pasta adresi sigulda@llkc.lv.

Papildu informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi sigulda@llkc.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26307940.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi