×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-08
Mālpilī noslēgusies Erasmus+ ROCHIL projekta īstenošana

Mālpilī noslēdzies triju gadu Erasmus+ programmas projekts “Kultūras mantojuma loma un iespējas starppaaudžu izglītībā” (ROCHIL).

Tā īstenošanas gaitā Austrijas, Čehijas, Francijas, Polijas un Latvijas partneru organizācijas piedāvāja daudzveidīgas izglītojošas aktivitātes dažādu paaudžu cilvēkiem.

Partneru labās prakses piemēri, kas var būt noderīgi arī citiem pieaugušo izglītības piedāvātājiem, ir apkopoti projekta pirmā gada kopsavilkumā un otrā un trešā gada kopsavilkumā.

Labākās praksē pārbaudītās starppaaudžu izglītības metodes ir apkopotas partneru kopīgi veidotajā rokasgrāmatā.

Tā kā ļoti ilgu laiku nebija iespējamas klātienes aktivitātes, projektā tika izmantotas virtuālās sadarbošanās metodes. Lielākais kopdarbs šajā jomā – partneru kopīgi veidota izstāde “Lietu un vietu biogrāfijas”. Pašu izstādes eksponāti bija apskatāmi katrā valstī uz vietas, bet pārējo partneru sagatavotie apraksti izdrukāti un piedāvāti visiem interesentiem. 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi