×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +8.2℃, Z vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-09
Aicina iesniegt pieteikumu finansējumam sporta pasākumu organizēšanai un statistikas datu tabulu

Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde aicina biedrības un nodibinājumus līdz 15. oktobrim iesniegt pieteikumu finansējumam sporta pasākumu organizēšanai 2023. gadā. Pieteikumi iesniedzami saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības domes 2022. gada 1. februāra iekšējo noteikumu Nr. 2/2022 “Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā” IV nodaļu, kura nosaka attiecināmās un neattiecinās pašvaldības finansējuma izmaksas, kā arī citus nosacījumus.

Lai nodrošinātu Siguldas novada sporta nozares statistikas datu uzskaiti, aicinām Siguldas novada sporta organizācijas – gan Siguldas novadā reģistrētās, gan tās, kuras aktīvi darbojas Siguldas novadā, – līdz 15. oktobrim iesniegt Sporta pārvaldei statistikas datu aptaujas tabulu.

Lai apzinātu jaunā novada sportistus, kuri ir Latvijas izlases dalībnieki vai kandidāti gan jauniešu/junioru, gan pieaugušo grupās, Sporta pārvalde aicina aizpildīt arī individuālā sportista anketu un iesniegt Sporta pārvaldē līdz 15. oktobrim.

Sporta pasākumu finansējuma pieteikuma veidlapa pieejama šeit, sporta organizāciju statistikas datu aptaujas tabula – šeit un individuālā sportista anketa pieejama šeit vai Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi