×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, Z vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-14
Aicina pieteikties praktisko ideju ģenerēšanas darbnīcai “Mūsu idejas labākai dzīvei Siguldas novadā!”

23. septembrī plkst. 12.00 Krimuldas Tautas namā un 7. oktobrī plkst. 12.00 Mālpils Kultūras centrā norisināsies praktisko ideju ģenerēšanas darbnīca “Mūsu idejas labākai dzīvei Siguldas novadā!”. Pieteikties tai aicināts ikviens, kurš ieinteresēts piedalīties darbnīcā, biedrību un nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi, aizpildot veidlapu šeit.

Atminoties Imanta Ziedoņa teikto par skaisto, kam jāpalīdz parādīties, arī iedzīvotājiem jāliek lietā sev pieejamo nemateriālo resursu vieda kombinācija, kas sekmē kultūras aktivitāšu jēgpilnāku ietekmi uz Siguldas novada kopienas ikdienu un dzīves kvalitāti kopumā. Ne tikai kultūras aktivitāšu daudzveidība, bet arī sabiedrības aktīva līdzdalība var transformēt tradicionālo dzīves ritmu un piedāvāt iespējas jaunos, laikmeta garam atbilstošos kultūras norišu formātos.

Kā praktiski gūt labumu no jaunās Siguldas novada Kultūras nozares stratēģijas un iesaistīties tās īstenošanā? Kuri jaunās Kultūras nozares attīstības stratēģijas virzieni visvairāk ietekmēs manu labsajūtu manā kopienā un Siguldas novadā kopumā? Kādas manas idejas varētu kļūt par jauno kultūras aktivitāšu vadmotīvu? Varbūt jēdziens “sabiedrības līdzdalība” ir kas vairāk kā socializēšanās, kopības sajūta un jaunu prasmju attīstība? Kā varu kļūt par nozīmīgu sabiedroto kultūras stratēģijas ieviešanas komandai? Šo atbilžu praktisko pusi iepazīsiet praktiskā ideju ģenerēšanas darbnīcā, kurā notiks dinamisks un izzinošs darbs komandās arī savu prasmju pilnveidei un pielietojumam nākotnē.

Darbnīcu vadīs Vita Brakovska (Maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā), biedrība “ZINIS”. Vitai ir vairāk nekā 13 gadu darba pieredze kapacitātes stiprināšanas pasākumu vadīšanā, 10 gadu starptautiska pieredze radošās domāšanas rosināšanā Baltijā un Neatkarīgo Valstu Sadraudzībā (NVS), vairāk nekā 15 gadu praktiska pieredze darbā ar cilvēkresursu attīstību. Vitai ir pieredze vairāk nekā 1400 pasākumu vadīšanā indivīda uzņēmējspēju aktivizēšanai. Saņēmusi Eiropas Komisijas atzinību par nacionālā konkursa “Ideju kauss” (LIAA) ieviešanu, ir Britu padomes radošās domāšanas metodes “Nākotnes pilsētas spēle” vadītāja.

Darbnīcas programma:

  • plkst. 11.45–12.00 ierašanās, reģistrācija;
  • plkst. 12.00–12.20 apsveicināšanās, iepazīšanās un tikšanās mērķis;
  • plkst. 12.20–12.50 pārskats par stratēģiskajiem virzieniem topošajā kultūras stratēģijā;
  • plkst. 12.50–14.10 ideju un vērtību darbnīca “Kultūras ieguldījums manas dzīves kvalitātes uzlabošanai”;
  • plkst. 14.10–14.30 pauze;
  • plkst. 14.30–15.50 ideju un vērtību darbnīca (turpinājums);
  • plkst. 15.50–16.20 pasākuma izvērtējums un noslēgums.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi