×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.7℃, DA vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-16
Pašvaldības policija pieredzes apmaiņā viesojas Kuldīgā

9. septembrī Siguldas novada Pašvaldības policijas darbinieki viesojās Kuldīgas novada Pašvaldības policijā, kur viņus uzņēma policijas priekšnieks Kaspars Šabāns, priekšnieka vietnieka pienākumu izpildītāja Ineta Meiere un maiņas inspektori.

Kuldīgas novada Pašvaldības policijas priekšnieks iepazīstināja ar policijas darba telpām, videonovērošanas centru, dalījās pieredzē par policijas darba organizāciju sabiedriskās kārtības un drošības garantēšanā, personāla kvalifikāciju un kapacitāti, materiāltehnisko nodrošinājumu.

Viesošanās laikā Kuldīgas novada Pašvaldības policija izrādīja video novērošanas sistēmas iespējas un izklāstīja, kā video novērošana Kuldīgas novadā ir palīdzējusi atklāt izdarītos pārkāpumus, atzīstot, ka novadā pieejamais videomonitorings viennozīmīgi uzlabojis Pašvaldības policijas darba kvantitatīvos un kvalitatīvos rādītājus.

Pašvaldības policijai tika izrādīta “Glābšanas stacija “Mārtiņsala””, kura 2015. gadā tika rekonstruēta, lai uzlabotu glābējiem darba apstākļus un izpildītu Latvijas glābēju asociācijas riska novērtējuma ziņojumā sniegtās rekomendācijas un ieteikums par drošības prasību uzlabošanu peldvietā pie Ventas upes, kurā līdzīgi kā Siguldas pilsētas peldvietā pie Gaujas pastāv vienādi riski saistībā ar upes akvatorijas īpatnībām. Tika izzināta glābēju darba organizācija un slīcēju glābšanas praktiskā darba pieredze, tāpat tika demonstrēts glābēju materiālehniskais aprīkojums.

Vēl viens aktuāls un diskusijas vērts jautājums bija par policijas darbu saistībā ar administratīvā pārkāpuma lietas administrēšanu “APAS” sistēmā un administratīvo pārkāpumu izskatīšanas labo praksi un procesuālo dokumentu digitalizēšanu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi