×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-16
Pašvaldības policija pieredzes apmaiņā viesojas Kuldīgā

9. septembrī Siguldas novada Pašvaldības policijas darbinieki viesojās Kuldīgas novada Pašvaldības policijā, kur viņus uzņēma policijas priekšnieks Kaspars Šabāns, priekšnieka vietnieka pienākumu izpildītāja Ineta Meiere un maiņas inspektori.

Kuldīgas novada Pašvaldības policijas priekšnieks iepazīstināja ar policijas darba telpām, videonovērošanas centru, dalījās pieredzē par policijas darba organizāciju sabiedriskās kārtības un drošības garantēšanā, personāla kvalifikāciju un kapacitāti, materiāltehnisko nodrošinājumu.

Viesošanās laikā Kuldīgas novada Pašvaldības policija izrādīja video novērošanas sistēmas iespējas un izklāstīja, kā video novērošana Kuldīgas novadā ir palīdzējusi atklāt izdarītos pārkāpumus, atzīstot, ka novadā pieejamais videomonitorings viennozīmīgi uzlabojis Pašvaldības policijas darba kvantitatīvos un kvalitatīvos rādītājus.

Pašvaldības policijai tika izrādīta “Glābšanas stacija “Mārtiņsala””, kura 2015. gadā tika rekonstruēta, lai uzlabotu glābējiem darba apstākļus un izpildītu Latvijas glābēju asociācijas riska novērtējuma ziņojumā sniegtās rekomendācijas un ieteikums par drošības prasību uzlabošanu peldvietā pie Ventas upes, kurā līdzīgi kā Siguldas pilsētas peldvietā pie Gaujas pastāv vienādi riski saistībā ar upes akvatorijas īpatnībām. Tika izzināta glābēju darba organizācija un slīcēju glābšanas praktiskā darba pieredze, tāpat tika demonstrēts glābēju materiālehniskais aprīkojums.

Vēl viens aktuāls un diskusijas vērts jautājums bija par policijas darbu saistībā ar administratīvā pārkāpuma lietas administrēšanu “APAS” sistēmā un administratīvo pārkāpumu izskatīšanas labo praksi un procesuālo dokumentu digitalizēšanu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi