×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 31. marts
Šodien sveicam: Gvido, Atvars
Laika ziņas: Sigulda +1.6℃, DA vējš 2.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-21
Top Siguldas novada lasītveicināšanas programma

Sadarbojoties Siguldas novada Kultūras centram, Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvaldei, Siguldas novada izglītības iestādēm un bibliotēkām, top lasītveicināšanas programma, kuru praksē Siguldas novada izglītības iestādēs plānots ieviest no nākamā gada septembra.

Programmas mērķis ir pozitīvas lasīt un rakstīt pieredzes veidošana, kuras rezultātā uzlabojas dzīves kvalitāte, ietverot izglītojošo, attīstošo un socializējošo aspektu. Lasītveicināšanas programmas moto ir “Lasīt un rakstīt ir aizraujoši!”, savukārt programmas viena no prioritātēm ir nodrošināt atbalstu mācību un audzināšanas darbā ikvienam izglītojamam, veicinot lasītprieku, individuālās lasītprasmes un rakstītprasmes, kā arī bērnu un jauniešu interesi.

“Lasītprasmi bērni sāk apgūt no mazotnes, no brīža, kad klausās priekšā lasītu tekstu. Kaut uzskata, ka lasītprasmi bērni apgūst līdz ceturtajai klasei, šīs prasmes skolēni turpina pilnveidot līdz pat vidusskolas pēdējām klasēm. Pieaugušo attieksmei un mudināšanai ir liela nozīme bērna lasītprasmes veicināšanā. Laba lasītprasme ir viena no 21. gadsimta sabiedrības sociālajām un ekonomiskajām pamatprasībām. Lasīšana un rakstīšana ir pamats citām prasmēm. Tās ne vien ir nepieciešamas tālākai izglītības apguvei, bet arī būtiskas, lai saprastu un iesaistītos pasaulē ap mums,” skaidro Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvaldes pirmsskolas un speciālās izglītības speciāliste Elīna Damme.

Youtube

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi